Послуги:

Надаємо кожному клієнту по одній безкоштовній консультації на тему податків.

Про нас - Юридична фірма "Цезар"

Юридична фірма «Цезар» була заснована 15 березня 1995 р. непересічним юристом випускником юридичного факультету Львівського Національного університету імені Івана Франка - Орестом Богдановичем Сосяком. Засновником підприємства профілем було одразу обрано комплексне обслуговування юридичних осіб. Такого профілю фірма дотримується й надалі.

Фірму було вирішено назвати іменем такого видатного державного та політичного діяча древнього Риму як Гай Юлій Цезар. Він провів великі правові реформи, що дозволило навести економічний та цивільний лад у країні та створило передумови для подальшого розвитку та експансії Римської імперії. Від імені Цезаря походять такі титули як Кесар, Цісар, Кайзер, Цар. Цезар здійснив величезний вплив на римське право, яке є основою сучасного права багатьох країн, також він був успішним полководцем. Тому ім’я Цезар є символом успіху та юриспруденції.

Метою послуг Юридичної фірми «Цезар» є створення правової складової захисту та подальшої експансії бізнес інтересів клієнта.

Наші юристи володіють значними знаннями та досвідом в галузях українського і міжнародного права, що підтверджується репутацією у клієнтів та судовою практикою. Працівники фірми володіють російською, англійською та німецькою мовами. Наявність цих факторів пояснює вибір іноземними інвесторами саме нашої фірми як суб’єкта надання правової допомоги.

Юридична фірма «Цезар» в різний час надала і надає юридичні послуги більш як 100 компаніям - як українським, так і іноземним, а також фізичним особам. Серед клієнтів фірми можна зазначити:

З моменту створення фірма переживала різні часи, проте постійно розвивалась. В результаті на сьогоднішній день фірма підійшла з серйозним багажем знань та досвіду. Партнери та працівники фірми отримали звання адвоката. Партнери фірми провели ряд успішних судових процесів, зокрема як приклад варто зазначити справу про спонукання Державної податкової інспекції відшкодувати підприємству 1,5 млн. ПДВ. Цю справу ми виграли для свого клієнта у судах першої та другої інстанцій без хабарів. На даний час у нашому провадженні знаходиться ще декілька справ такого масштабу.

Маючи на меті і в подальшому Вам допомагати, ми пропонуємо Вам нашу співпрацю. Нашим профілем і надалі залишається Комплексне обслуговування юридичних осіб. Ми переконані, що конкуренція підвищує якість послуг. Тому, можливо, варто диверсифікувати джерела правових послуг.

Наші друзі та партнери

26 січня 2011 року Партнера Юридичної фірми "Цезар" Худзія Дмитра Михайловича було запрошено до участі в програмі "Хто тут живе" Західної інформаційної компанії у якості експерта з податкових питань.Тел: (096)135 0 292
(032) 227 87 62, м. Львів,
вул. Фурманська, 5, оф.14, (біля Оперного театру)
email: office@caesar.in.ua

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET