Послуги:

Надаємо кожному клієнту по одній безкоштовній консультації на тему податків.

Компанія в Польщі

Польща - держава у Східній Європі, є членом Євросоюзу. Межує з Україною.

Якщо Ви бізнесмен, який хоче започаткувати власну справу в Євросоюзі, тоді найкращий варіант для громадянина України це Польща.

На сьогодні реєстрація фірми у Польщі можлива і для іноземців і Ви можете легко стати власником бізнесу у Європейському союзі.

Найбільш оптимальна форма веденення бізнесу для громадянина іншої країни у Польщі це Спілка з обмеженою відповідальністю (Spolka z o.o), яка передабачає практично будь-яку бізнесову діяльність.

Ми маємо багатий та широкий досвід в сфері юридчного супроводу та обсуговування юридичних та фізичних осіб у вирішенні проблем правового характеру.

Наші Клієнти господарюючі суб'єкти та фізичні особи у Польщі, а також за кордоном.

Ми швидко, протягом 24-48 годин зареєструємо вашу фірму у Польщі. Блискавично та фахово підготуємо пакет необхідних документів. Від клієнта вимагається мати при собі лише закордонний паспорт. Або також можемо запропонувати вже готову фірму з певним строком діяльності.

Надалі для Вашої фірми надаємо повний юридичний супровід та повний пакет бухгалтерських послуг.

Наші партнери знаходяться близько від кордону з Україною в місті Жешув (Rzeszow), приблизно 1.5 години їзди на авто від кордону.

Все швидко, фахово та за оптимальну ціну.

Інвестори часто використовують компанії під польською юрисдикцією для:

  • Розширення існуючого бізнесу
  • Започаткування нового бізнесу
  • Перенесення діяльності у більш стабільне середовище європейського бізнесу
  • Можливість отримання права легального перебування у країнах Євросоюзу
  • Спрощує торгівлю, надання послуг, перевезення вантажів та пасажирів по країнах Європи.
  • Відшкодування ПДВ відбувається завжди вчасно у прозорій формі. У торгівлі між країнами Євросоюзу відсутні мита та митні збори та деякі інші оплати.
  • Оотримання низькопроцентних кредитів в європейських банках, 5% річних.

Сфера діяльності Sp. z.o.o. не обмежена. лиш би не суперечила польському законодавству.

Польська фірма може бути створена навіть єдиним засновником, який є фізичною особою. Забороняється створення фірми з єдиним власником, якщо цим власником є інше товариство з обмеженою відповідальністю теж з єдиним засновником. Але це питання можна врегулювати законним способом:

  • можливе створення польської фірми з єдиним власником - фізичною особою, яка є власником чи членом правління іноземного (українського) товариства з обмеженою відповідальністю;
  • можливе створення польської фірми, в якій власниками будуть іноземне ТзОВ і друга особа, фізична чи юридична;
  • можлива купівля контрольного пакету акцій у польській фірмі;

Для реєстрації в Польщі Sp. z.o.o. необхідно здійснити наступні дії:

  • створити статут та підписати установчий договір товариства з їх нотаріальним посвідченням;
  внести статутний капітал повністю у грошовій чи іншій формі; мінімальний статутний капітал польської фірми становить 5.000 злотих.
  • створити Правління. Можна створити правління однієї особи, прописавши це в установчому договорі, а також, якщо це необхідно, контролюючий орган;
  • зареєструвати фірму в Судовому Реєстрі Підприємств(KRS).

Іноземне товариство не видає довіреностей членам правління Польського Товариства, а тільки призначає їх на посаду з допомогою установчого договору і акту про призначення, які повинні бути підписані уповноваженими особами іноземного товариства. Для цього при нотаріальному посвідченні установчого договору необхідно надати виписку про реєстрацію іноземного товариства видану відповідним державним органом разом із завіреним перекладом на польську мову і паспортом представника товариства. Реєстраційна заява заповняється на спеціальному державному бланку. Строк реєстрації від дати подачі заяви до остаточної реєстрації становить від 2-х тижнів до 1,5 місяця. Але вже на наступний день після підписання установчого договору фірма може здійснювати господарську діяльність.

Якщо у Вас немає можливості чи бажання чекати, то ми можемо запропонувати Вам готову фірму в Польщі. Необхідні документи:

  • установчий договір укладений у письмовій нотаріальній формі;
  • нотаріально завірений зразок підписів членів правління створюваного Sp. z.o.o.;
  • заява Правління про те, що статутний капітал повністю внесено у Sp. z.o.o.;
  • список власників створюваного Sp. z.o.o.;
  • для Sp. z.o.o., який складатиметься з одного власника - юридичної особи, необхіно надати її реєстраційні дані: назва компанії, адреса реєстрації та адреса офісу (юридична адреса);
  • заява про те, що іноземна компанія - власник не має польських реєстраційних номерів KRS и REGON.

Всі документи необхідно надати разом з іх нотаріально посвідченим перекладом на польську мову. Переклад обов'язково повинен бути здійснено польським присяжним перекладачем.

Придбання дольової участі в польській компанії.

Як варіант можлива покупка 100% чи менше частки в існуючій польській компанії. Процедура переоформлення приблизно така ж як і реєстрація нової компанії. Не змінюється установчий договір, заповнюється та реєструється заява про зміни у Реєстрі Підприємств. Також необхідно заплатити державний податок на цивільно-правові дії (РСС) у розмірі 1% від суми купівлі-продажу та завірити договір у нотаріуса.

Необхідні наступні документи:

  • новый список власників;
  • для Sp. z.o.o., який складатиметься з одного власника - юридичної особи, необхіно надати її реєстраційні дані: назва компанії, адреса реєстрації та адреса офісу (юридична адреса);
  • заява про те, що іноземна компанія - власник не має польських реєстраційних номерів KRS и REGON.

Реєструючи Sp. z.o.o. Ви повинні бути готові до його мінімальго фінансування, оскільки у Вас виникає необхідність ведення поточного бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності на кінець звітного періоду.

Форма оподаткування:

  • подвійне оподаткування: спочатку - податок на прибуток Sp. z.o.o, потім податок з виплачуваних дивідендів;
  • традиційне оподаткування - як платник подоходного податку з юридичних осіб, які ведуть книги доходів і витрат;
  • податок сплачується з від прибутку Sp. z.o.o, тобто доходу за вирахуванням витрат пов'язаних з отриманням цього доходу, в розмірі 19%, на формулярах CIT- 2 в строк до 20-го числа наступного місяця;
  • Учасники зобов'язані також сплатити податок від дивідендів юридичних осіб.

Наша компанія пропонує свою допомогу і в інших необхідних формальностях, що пов'язані з початком Вашої діяльності та її супроводу (юридичного, бухгалтерського, консультаційного, адміністративного та маркетингового).

Офіс наших партнерів знаходиться у м. Жешів, що не далеко від українсько-польського кордону.

Реєстр компаній Польщі

ТРАНСФЕРТНЕ ЦІНОУТВОРЕННЯ

Консалтинг, маркетинг, роялті, валові витрати, нерезиденти і офшори в Податковому кодексі.Тел: (096)135 0 292
(032) 227 87 62, м. Львів,
вул. Фурманська, 5, оф.14, (біля Оперного театру)
email: office@caesar.in.ua

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET